PROGRAM16. ročník festivalu

Kúpele Brusno sa už 15 rokov jeden letný víkend stávajú miestom stretnutí muzikálových tvorcov, režisérov, interpretov a ich divákov z celého Slovenska a Česka. Koná sa tam jedinečný a jediný festival svojho druhu na Slovensku. Muzikálový festival Jozefa Bednárika si počas predchádzajúcich ročníkov vytvoril kredit hudobného sviatku, kde sa schádzajú milovníci muzikálových melódii z celej krajiny a zahraničia. Práve oni vytvárajú nezameniteľnú atmosféru na festivalovej Terase muzikálovej slávy Jozefa Bednárika. Pre priam až domácu atmosféru, kde sa stiera bariéra medzi hľadiskom a javiskom si účinkovanie na tejto akcii nevedia vynachváliť.

Na 16. ročníku festivalu sa zídu mnohé rešpektované osobnosti, ktoré akcii dodávajú punc najvyššej exkluzivity. Túto koncentráciu popredných umelcov ešte umocňuje skutočnosť, že si tu pripomenieme slávnostným sobotným programom Jozefa Bednárika. Bude to už presne 10 rokov čo nás opustil. Svoju účasť na festivale a spomienke na Béďa prisľúbili Daniel Hůlka, Mirka Partlová, Sisa Sklovská, Zdeněk Barták, Andrea Zimányiová, Ján Greššo, Štefan Skrúcaný, Felix Slováček, Bednárikovi súrodenci a ďalšie významne osobnosti.

Počas konania 16. ročníka festivalu, už tradične na Terase muzikálovej slávy pribudne Tabula s menom rešpektovanej osobnosti a dve ocenenia Brusnianska Brusnica si odnesú ďalšie dve osobnosti. O koho tentoraz pôjde, je samozrejme, ako vždy tajné do poslednej chvíle. Isté je len to, že toto prestížne ocenenie dostanú za prínos v muzikálovej tvorbe.

Už teraz sa tešíme na stretnutia, krásne melódie, nádherné umelecké výkony a prekrásne prostredie.


PROGRAM   |   VŠETKY ROČNÍKY   |   VIDEÁ   |   PARTNERI FESTIVALU   |   KONTAKT   |   ČLÁNKY
© 2021 Copyright Muzikálový festival, všetky práva vyhradené

TOP